Sıradaki içerik:

Tesettür abiye şal modelleri

e
sv

Tesettür pantolon seçiminde detaylar

avatar

cengiz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Muhafazakar yaşamı ve giyim tarzını tercih eden kadınlar pantolon, tunik, etek gibi parçaları seçerken, bazı noktalara dikkat etmektedir. Bu parçaların uyum içinde olmasının yanı sıra tesettür giyim için uygun olması da gerekiyor. Pantolon takımlarına odaklanacağımız bu yazımızda tesettür pantolon için pek çok detay yer alıyor.

TESETTÜR GİYİMDE PANTOLON ŞIKLIĞI

Günümüzde kombinlerde en çok tercih edilen parçalar arasında hiç şüphesiz pantolonlar yer almaktadır. Tesettür giyimde eteklerin yanı sıra pantolonların da çok tercih edilmesinin sebebi günlük hayatta rahat etme olanağı sunmasıdır. Her tarza uygun tesettür pantolon modelleri tesettür giyimde vazgeçilmezdir. Pantolon seçenekleri ile spor, şık olmak oldukça basit ve kullanışlıdır. Gardıropların başrol oyuncusu olan tesettür pantolonlar, çok sayıda rengi kombinlemeye de imkan sağlıyor.

Tesettür pantolon seçiminde detaylar

TESETTÜR PANTOLON NASIL OLMALI?

Tesettür pantolon için seçenekler oldukça geniş. Bol paça, havuç pantolon, şalvar modeline yakın rahat pantolonlar, Qras kadınları için özel olarak tasarlanıyor. Yapışmayan, iç göstermeyen ve muhafazakar giyime uygun olan pantolonlar tercih ederek gün içerisinde hareket alanınızın geniş olmasını sağlayabilirsiniz.

Tesettür pantolon seçiminde detaylar

MİNİMALİST PARÇALAR TESETTÜR PANTOLON KOMBİNLERİNDE

Tesettür giyim, pek çok farklı çizgiye sahip. Farklı kombin seçeneklerinde en çok tercih edilen ve dikkat çeken takımları ise minimalist parçaların oluşturduğu görülüyor. Tesettür pantolon kombinleri yaparken dikkat edilenleri göz önüne alarak, renk ve model uyumu sağlanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sosyal hayat, iş hayatı ve özel hayat için tercih edilen pantolonlar ile daima tesettür giyime uygun olarak, rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Renk uyumu, kumaş ve stil uyumu pantolon kombinlerinde oldukça önemli detaylardır. Minimal kombin parçalarınızı aksesuarla bütünleştirerek klas bir görünüm elde edebilirsiniz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli